Kontakt

Prodejna Praha 1 - Národní č. 9
776 030 228 (12-19 h)
778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel: IČ 28889878

Novinky

arr3Naše prodejna dárků Praha 1Krásné dárky ihned na prodejně Praha 1. Prodáváme dárky pro ženy, pro muže i pro firmy. Dárek k... arr3Dárky na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeKup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na eshop... arr3Osobní odběr - výdejní místoMALL Point osobní odběr a výdejní místo Praha 1, Národní 9!! Novinka letošního roku je...

Dárky v akci

Cena pro vás: 509,00 Kč
Cena pro vás: 549,00 Kč
Cena pro vás: 489,00 Kč

Nejprodávanější

Cena pro vás: 159,00 Kč
Cena pro vás: 898,00 Kč
Cena pro vás: 499,00 Kč

Osobní odběr - výdejní místo

MALL Point osobní odběr a výdejní místo Praha 1, Národní 9!!

Novinka letošního roku je tedy!!!

Zajímáš se dárky k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho eshopu, klikni zde 

 Prodejna dárků - zjistit více

Naše spolupráce na výdejně s dalšími prodejci všech možných dárků.

Prodejna dárků se nachází v centru Prahy, poblíž Národního divadla, vedle slavné kavárny Slavie a Akademie Věd. Výdejní místo je součástí domu F. Topič, kde se nachází také pobočka Raiffeisenbank, Národní kavárna a lékárna a Poliklinika pana Stránského

Svůj internetový nákup tedy můžete poslat nyní k nám. Najdete nás na domě pod označením Uloženka & MALL Point Praha 1. S radostí vám oznamujeme, že druhý největší e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou dárků na Národní třídě č. 9.

Od letošního roku bude využívat také naší vlastní prodejnu a výdejní místo na Národní třídě číslo 9, dům F. Topič.

Dárkový košík Praha 1 tak patří mezi vybraná odběrná místa označená MALL Point. Patříme tedy mezi další prodejny Mall.cz, kde si můžete osobně vyzvednout svůj internetový nákup. A platit můžete, pokud chcete až na místě, platba kartou je u tohoto obchodu již samozřejmostí.

Svojí internetovou objednávku zde můžete nejenom vyzvednout, ale i obráceně podat - poslat. Prodejna je podací místo pro ostatní internetové obchody, které to k nám mají blízko.

Někomu tedy vyhovuje doručení zboží až do domu, jiný si zase pro vybraný dáreček k nám rád dojde osobně na prodejnu. A proč? Nechte se podat. Máme tu také vlastní, velmi zajímavý sortiment dárkového zboží, který si zde mnoho zákazníků přikoupí. Tím, že tu naši zákazníci v centru Prahy pracují, odnesou si vše najednou. 
Osobní odběr a výdejní místo vašich nákupů a dárků zajistí prodejna v centru města. Tak směle do nákupu online a za pár dní po doručení k nám na Prahu 1 se uvidíme u nás. Jsme vám blízko, jsme v centru Prahy 1, jsme kousek od Václavského Václaváku, kousek od stanice metra, kousek u stanice tramvaje.

Nechte se také vlákat do našeho domu. 98% zákazníků zejména z Prahy 1 a okolí náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost již po dlouhou dobu jako jejich vybrané místo Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna výdejní místo. Osobní nákup spojení s online objednávkou, osobní poradenství a servis v prodeji dárků u nás na jedničce prostě vede.