Kontakt

Prodejna Praha 1 - Národní č. 9
776 030 228 (12-19 h)
778 088 158 (7-20 hod)
Provozovatel: IČ 28889878

Novinky

arr3Naše prodejna dárků Praha 1Krásné dárky ihned na prodejně Praha 1. Prodáváme dárky pro ženy, pro muže i pro firmy. Dárek k... arr3Dárky na druhou adresu - doručení pro obdarované v PrazeKup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na eshop... arr3Osobní odběr - výdejní místoMALL Point osobní odběr a výdejní místo Praha 1, Národní 9!! Novinka letošního roku je...

Dárky v akci

Nejprodávanější


Jak na nákup » Slevy pro firmy
Slevy na celý karton či větší jednorázový nákup

Hledáte vhodný dárek pro Vaše obchodní partnery nebo významné klienty? Pořádáte firemní akce nebo chcete obdarovat zaměstnance jako poděkování a nedokážete se zorientovat v záplavě nabídek na trhu? Nejlepší ceny na dárky, slevy a výhodné nákupy pro firmy, kanceláře. Slevy na celý karton či větší jednorázový nákup.

Napište nám na náš email prodej@darkovykosik.cz. Po odeslání zaslání Vámi předpokládaných měsíčních odběrů Vám vypracujeme konkrétní individuální nabídku.

Dárky připravíme na míru na základě Vašich požadavků, poradíme jaké varianty či jakou značku zvolit.

Zakoupené dárky vám dodáme až do místa určení, při větších odběrech je možná sleva či doprava zdarma.

Tiché víno je daňově uznatelný náklad při ceně jedné láhve do částky 500 Kč bez DPH, kdy víno musí být označeno logem firmy, aby splnilo podmínku reklamního a propagačního předmětu.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář, e-mailem nebo telefonicky

Pro domácnosti je určený klasický nákup v eshopu