Úvod » Víno a dárkové sety » Bordeaux víno » Grand Vin de Bordeaux- víno z Francie jako dárek


        

Grand Vin de Bordeaux- víno z Francie jako dárek

Kvalitní víno z Francie, darujte víno jako dárek. Červené máme ihned při ruce na prodejně dárků Praha 1

Kup dárek ihned osobní odběr P 1 zdarma

 

Dostupnost: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)
Číslo produktu: Bordeaux víno jako dárek 05
Balení: sklo 0,75
Země původu: Francie
Produkt: Červené víno
K odběru v okolí: Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta)

Grand Vin de Bordeaux- víno z Francie jako dárek

Château Côtes de Blaye red - Bordeaux. Víno pochází z pravého břehu, severně od Pomerolu & St Emilion. Toto poměrně nové označení je dobrým zdrojem kvalitního červeného vína za velmi dobré ceny. Převažuje odrůda Merlot 80 %, Cabernet sauvignon 10% a Malbec 10 %.

Francouzské víno je tmavě rudé barvy. Chuť je plná zralých černých třešní s plnou intenzivní vůní černého rybízu, fialek, vanilky, zeminy a koření.

Je to červené lahodné víno. Toto víno se hodí k pečenému jehněčímu masu, k hovězímu steaku pečenému na grilu, k jemným sýrům, k ochuceným paštikám a terinám

Doporučená teplota podávání vína: podáváme při teplotě 16°C – 18°C

Pokud budete mít víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter, pokud je víno podáváno teplé, má nevýraznou mdlou chuť.

Bordeaux je světově proslulou vinařskou oblastí nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti.

Vinařský region Bordeaux se nachází na jihozápadě Francie a z jeho 120 tisíc hektarů vinic pochází i toto víno. Oblast se rozděluje na dvě části, resp. dva břehy. Levý břeh patří apelacím Saint-Estephe, Paulliac, Saint-Julien, Margaux, Moulis, Listrac, Médoc a Haut Médoc, jejímž vínům vévodí odrůda Cabernet Sauvignon. Pravý břeh zdobí skvěle znějící apelace Saint-Emilion, Pomerol, Lalande de Pomerol, Fronsac, Canon Fronsac a odrůdy Merlot a Cabernet Franc.

Oblast Bordeaux má mírné přímořské podnebí s mírnými zimami a horkými léty. Na kvalitu ročníků tak má vliv zejména proměnlivé množství srážek.

Doporučené servírování - ideální k uzeninám, tělecímu masu, pečenému masu, drůběží a zrálým sýrům.

Bordeaux víno - to nejlepší z jihu Francie. Darováním vína jako dárek určitě nezpůsobíte žádné společenské faux pas. Naše kvalitní víno z Francie neurazí jak ženy tak muže - nikdy! Darujte víno jako dárek k svátku, k narozeninám, ke grilování i na běžný den. Grand Vin de Bordeaux dnes velmi výhodně. Neváhej a nakup ještě dnes, to se opravdu vyplatí

Červené víno ihned při ruce ? Co den, to příležitost ? Na Dárkový košík eshop je spolehnutí, špičková francouzská vína z Bordeaux prodáme jako dárek po celý rok, nejenom na Vánoce. 

Kvalitní francouzské víno je oblíbený a vítaný dárek ke všem příležitostem v roce. Ať už se jedná o firemní dárek, svatební dar, pozornost pro obchodního partnera či dárek pro zaměstnance. Víno z naší nabídky vám můžeme dodat v dárkovém balení podle vašich požadavků

Kvalitní víno z Francie, darujte víno jako dárek. Červené máme ihned při ruce na prodejně dárků Praha 1